Warning: Use of undefined constant sub - assumed 'sub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/kancelaria/single-zespol.php on line 6
Jakub Stonio | Kancelaria Tyła
Jakub Stonio

Radca prawny Jakub Stonio ukończył studia na kierunkach prawo oraz administracja na Uniwersytecie Opolskim. W czasie studiów był aktywnym działaczem na rzecz społeczności akademickiej: ogólnopolskiej (wiceprzewodniczący ds. administracyjnych i prawnych Forum Uniwersytetów Polskich) oraz lokalnej (m.in. członek Zarządu Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Opolskiego). Szeroko rozumiana aktywność w środowisku akademickim pozwoliła mu na poszerzenie wiedzy w zakresie prawa szkolnictwa wyższego, procedury administracyjnej, a także zamówień publicznych.

Od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi, co pozwoliło mu na kompleksowe zapoznanie z prawnymi aspektami funkcjonowania fundacji i stowarzyszeń.

Z Kancelarią związany od 2014 r. Na co dzień zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego – w tym prawa rzeczowego, zobowiązań i spadków, a także postępowania egzekucyjnego – zarówno po stronie wierzycieli, jak i dłużników.

Włada językiem angielskim.

powrót