Warning: Use of undefined constant sub - assumed 'sub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/kancelaria/onas.php on line 6
Adwokat Opole i Wrocław, radca prawny Opole, kancelaria prawna Opole, Tyła | Kancelaria Tyła
O Kancelarii

Kancelarię Adwokata i Radcy Prawnego Paweł Tyła i Krzysztof Tyła s.c. z siedzibą w Opolu tworzy zespół profesjonalistów ze wszystkich dziedzin prawa. Pozwala to na kompleksowe świadczenie usług prawnych zarówno dla osób fizycznych niebędących przedsiębiorcami, jak i dla przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, banków, stowarzyszeń oraz wszelkich innych instytucji, w tym organizacji pozarządowych. Kancelaria została założona przez braci – adwokata Pawła Tyłę i radcę prawnego Krzysztofa Tyłę.

Obok wiedzy i doświadczenia prawników z naszej Kancelarii, atutem jest świadczenie usług prawnych w języku angielskim, niemieckim, włoskim oraz chińskim. Kancelaria współpracuje z kancelariami prawnymi z całej Europy, oferując kompleksową pomoc prawną. Świadcząc usługi z zakresu prawa podatkowego, Kancelaria współpracuje również z doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami jak i podmiotami zajmującymi się rozliczeniem podatków w Unii Europejskiej.

Powyższe sprawia, że wszystkie oferowane przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością. W swojej działalności Kancelaria stawia na rzetelność i dyspozycyjność, a współpraca z klientami jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb.