Warning: Use of undefined constant sub - assumed 'sub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/kancelaria/single-zespol.php on line 6
Paweł Tyła | Kancelaria Tyła
Paweł Tyła

Adwokat Paweł Tyła jest współzałożycielem i wspólnikiem Kancelarii oraz specjalistą w dziedzinie prawa gospodarczego i spółek handlowych. Swoją karierę  prawniczą rozpoczął na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a naukę kontynuował na jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie – Università degli Studi di Padova we Włoszech. To umożliwiło mu zgłębienie gałęzi prawa międzynarodowego i otworzyło ścieżkę do współpracy z włoskimi przedsiębiorstwami lokującymi się na terytorium Polski. W 2013 r. uzyskał wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Izbę Adwokacką w Opolu

Dzięki szerokim zainteresowaniom obejmującym sektor gospodarczy, w tym rynek newconnect,  giełdę papierów wartościowych i prawo podatkowe, jego pracę cechuje wielopłaszczyznowe i biznesowe podejście do prowadzonych spraw.

Ponadto Adwokat Paweł Tyła specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podmiotów działających w branży budowlanej, w tym deweloperskiej, a także w obszarze działalności spedycyjnej i hotelarskiej.

Jako Adwokat wspiera swoich klientów również w obszarze spraw karnych, a jego zaangażowanie skutkuje wysoką skutecznością.

Włada językiem angielskim oraz włoskim.

powrót