FAQ

Kancelaria świadczy usługi w dziedzinach prawa cywilnego, odszkodowawczego, rodzinnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego. Zajmujemy się zarówno sprawami osób fizycznych jak i kompleksową obsługą przedsiębiorstw.

Tak, nasza Kancelaria prowadzi sprawy podmiotom z całej Polski w sądach z wielu miejsc w kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw opolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw jednoosobowych i spółek.

Charakter pracy prawnika sprawia, że konieczne jest wcześniejsze umówienie się z nim na spotkanie. W naszej Kancelarii na spotkanie umówisz się telefonicznie lub mailowo – postaramy się znaleźć odpowiedni dla Ciebie termin.

Warto przygotować dokumentację dotyczącą twojej sprawy. Przekazanie jej mecenasowi od razu znacznie przyspieszy sprawę. Nie ograniczaj się tylko do pism i dokumentów papierowych – możesz zabrać ze sobą także zdjęcia, wydruki maili czy screeny z telefonu, jeśli uważasz, że będą wartościowe w sprawie. Jeśli jednak czegoś nie masz, albo nie wiesz co dokładnie powinieneś ze sobą zabrać – nie martw się, na spotkaniu wszystko zostanie wyjaśnione.

Tak, w zależności od potrzeb nasi prawnicy sporządzą odpowiednie pismo procesowe lub pozasądowe (np. wezwanie do zapłaty).

Jako Kancelaria szczególną uwagę przykładamy do tego, żeby z szacunkiem i zrozumieniem podchodzić do każdego przypadku. Jednocześnie dyskrecja i poufność to dla nas kwestie priorytetowe.

Wycena sprawy ustalana jest indywidualnie w każdej sprawie, a w głównej mierze zależy to od stopnia jej skomplikowania i nakładu przewidywanej pracy.