O Kancelarii

Kancelarię Adwokata i Radcy Prawnego Paweł Tyła i Krzysztof Tyła sp.k. z siedzibą w Opolu tworzy zespół profesjonalistów ze wszystkich dziedzin prawa. Pozwala to na kompleksowe świadczenie usług prawnych zarówno dla osób fizycznych niebędących przedsiębiorcami, jak i dla przedsiębiorców, w tym spółek prawa handlowego, banków, stowarzyszeń oraz wszelkich innych instytucji, w tym organizacji pozarządowych. Kancelaria została założona przez braci – adwokata Pawła Tyłę i radcę prawnego Krzysztofa Tyłę.

Obok wiedzy i doświadczenia prawników z naszej Kancelarii, atutem jest świadczenie usług prawnych w języku angielskim, niemieckim, włoskim oraz chińskim. Kancelaria współpracuje z kancelariami prawnymi z całej Europy, oferując kompleksową pomoc prawną. Świadcząc usługi z zakresu prawa podatkowego, Kancelaria współpracuje również z doradcami podatkowymi oraz biegłymi rewidentami jak i podmiotami zajmującymi się rozliczeniem podatków w Unii Europejskiej.

Powyższe sprawia, że wszystkie oferowane przez nas usługi charakteryzują się najwyższą jakością. W swojej działalności Kancelaria stawia na rzetelność i dyspozycyjność, a współpraca z klientami jest dostosowana do ich indywidualnych potrzeb.

Kancelaria Prawna Tyła