Warning: Use of undefined constant sub - assumed 'sub' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/kancelaria/single-zespol.php on line 6
Maciej Gazda | Kancelaria Tyła
Maciej Gazda

Radca prawny dr Maciej Gazda jest współpracownikiem Kancelarii, specjalizującym się w prawie zamówień publicznych, prawie autorskim oraz w prawie administracyjnym. Ukończył z studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Jego zainteresowanie prawem przełożyło się na przygotowanie rozprawy doktorskiej, poświęconej tematyce zamówień publicznych, która została obroniona z wyróżnieniem. Wpisany na listę radców prawnych, prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Wielokrotnie skutecznie reprezentował Klientów w postępowaniach sądowych i pozasądowych, wykorzystując swoją dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie.

Z powodzeniem łączy pracę zawodową z pracą naukowo-dydaktyczną. Uczestnik szkoleń, kursów i konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Prowadził szkolenia dla przedsiębiorców z zakresu prawa zamówień publicznych i prawa inwestycyjnego.

Włada językiem angielskim i niemieckim.

powrót